PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyzkoušejte nás matracový selektor Conf!GO.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

  1. Vybereme Vám tu pravou – nevíte jaká matrace je ta pravá? Nevadí, zavolejte +420 732 420 180 nebo vyzkoušejte náš MATRACOVÝ SELEKTOR a řešení je na světě.

  2. Nekupujete zajíce v pytli – 45 dní na vyzkoušení – stále máte pochyby, jestli jste koupili tu pravou? Nevadí, matraci si můžete vyzkoušet v klidu domova, a pokud nebudete spokojeni, vyměníte ji za jinou.

  3. Doprava zdarma – pokud hodnota Vašeho nákupu překročí hodnotu Kč 5000,-, máte u nás dopravu zdarma.

  4. Dlouhá záruka – v čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

  5. Vyrobeno v ČR– všechny námi nabízené produkty jsou vyrobeny v ČR, žádné Polsko nebo Čína. Vyrobeno lokálně s přihlédnutím na lokální potřeby.

  6. Garance nejnižší ceny – nevíte, jestli u nás uděláte výhodný nákup? Podívejte se jinde, a pokud zjistíte, že někdo jiný nabízí stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

  7. Zpětný odběr a ekologická likvidace – výhodný, pohodlný a zodpovědný nákup. Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci. Postaráme se o ekologickou likvidace. Méně práce = lepší pocit.
Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM